Suporter.TK / =|Recycle Bin|= / Steaua n-a reusit minunea in fata lui Arsenal. Moderat de FCOG, MIhA3llA
Finantator

Din: Rromania
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1635
Steaua n-a reusit minunea. Desi Gigi Becali a invocat Divinitatea pentru o victorie a Stelei, trupa lui Wenger nu a dat nicio sansa lui Dica si compania. Arsenal a dominat meciul de la un capat la altul, in timp ce Steaua a preferat contrele. Dica si Iacob au avut cele mai mari ocazii, dar englezii au obtinut cele trei puncte prin Van Persie. Steaua ramane cu doar doua victorii in Champions League, in toate cele cinci participari ale sale si pierde pentru prima data in fata "insularilor" in Ghencea.

Ce crezi despre meciul Stelei in fata lui Arsenal? Crezi ca ar fi putut Steaua sa obtina mai mult in fata "tunarilor"?

steaua n-a reusit minunea fata lui arsenal. steaua n-a reusit minunea. desi gigi becali invocat Finantator

Postari: 207
Ar fi putut mult mai mult.. dar dupa ce a luat acel gol,totul s-a pierdut nici macar galeria nu se mai auzea

Postari: 63
Arsenal a dominat de la un cap la altu??inseamna ca nu vb despre acelasi meci   loll titirez nu ai vazut ca arsenal aa vut si ea vreo 20 de min in tot meciu cand a dominat in adevaratu sens al cuvantului??
P.S: steaua ar fi trebuit sa scoata 2-0 parerea mea  daca era niculescu la faza lui dica sau a lui iacov ar fi dat gol de fiecare data

TiTiR3Z
Finantator

este adevarat ca a dominat Steaua...dar cand ? primele 25 minute...hai sa zic prima repriza...dar in repriza a 2-a ia surprins Arsenal..si dupa gol am vazut cu totii ce sa intamplat..