peste 6...7...8 :rotfl:  :rotfl::rotfl: :rotfl: multeee :rusine: :rusine: :rotfl: :rotfl: peste 6...7...8 :rotfl: :rotfl: ehh..am sa incerc sa.mi schimb inapoi..daca va fi cv..voi anunta :nebun: alte intrebari? :rusine: :rotfl: ps si eu!!!!!!!!..NU SUNT EMO!! again :rotfl: :rotfl: totusi dak voi mai pune poze..le voi pune...normale :rusine:
fac fotbal la juventus din zodiaSalut, Ma numesc Mateas Andrei Cosmin Am 13 ani Sunt din Oradea Fac fotbal la Juventus Oradea Sunt din zodia pesti Data nastere:15.03.1994 Imi place FOTBALUL,wrestlingul,voleiul.... Sper sa ne intelegem bine si sa ne distram bine impreuna Bine v-am gasit!! O poza cu mine...
07.10.200740.5KB

am 18 ani si de cand aveam7 ani si mam dus la fc extensiv ... la fotbal da m-am lasat k nu aveamam 18 ani si de cand aveam7 ani si mam dus la fc extensiv ... la fotbal da m-am lasat k nu aveam valoare ...si am ramas suporter ...si akm dobitocu ala de mititelu mia luat placerea sa mai vin la stadion mm de tzaran :x luam bataie de la gaz si jucam k gloabele
08.08.200935.5KB
foarte simplu :d la pauza 0-0 la final 1-0 :))) dupa la pauza 1-0 la final 1-0 :p dupa mine.. de ceFoarte simplu :D Elfsborg-Dinamo la pauza 0-0 la final 1-0 :))) dupa mine... Rapid-Nurnberg la pauza 1-0 la final 1-0 :P dupa mine..

net retardat :nebun:

:nebun:  si ma =-))) :rotfl:am revenit la nick-ul mew :nebun: :nebun: net retardat :nebun: :nebun: si ma simt..”TRUU” =-))) :rotfl: :rotfl:
12.08.200916.5KB

moreno inscrieri - editia iimoreno
04.07.200826.3KB
:hi: tare :zzz: gta vice city nitro:hi: tare :zzz:
01.09.200916.2KB
steaua n-a reusit minunea. desi gigi becali a invocat pentru o victorie a stelei, trupa lui wengerSteaua n-a reusit minunea. Desi Gigi Becali a invocat Divinitatea pentru o victorie a Stelei, trupa lui Wenger nu a dat nicio sansa lui Dica si compania. Arsenal a dominat meciul de la un capat la altul, in timp ce Steaua a preferat contrele. Dica si Iacob au avut cele mai mari ocazii, dar englezii au obtinut cele trei puncte prin Van Persie. Steaua ramane cu doar doua victorii in Champions League, in toate cele cinci participari ale sale si pierde pentru prima data in fata "insularilor" in Ghencea. Ce crezi despre meciul Stelei in fata lui Arsenal? Crezi ca ar fi putut Steaua sa obtina mai mult in fata "tunarilor"?
03.10.200712.8KB
florentin petre are numai batai de cap in ultima vreme. lasat pe banca de rezerva la echipa sa deFlorentin Petre are numai batai de cap in ultima vreme. Lasat pe banca de rezerva la echipa sa de club, "Piticul" nu a fost convocat nici de Piturca pentru meciul cu Olanda. Desi este unul dintre favoritii selectionerului Petre rateaza astfel inca o prezenta la nationala. Fostul dinamovist declara ca totul i se trage de la o declaratie facuta la o convocare anterioara: "E normal sa nu joc cu Olanda, atata timp cat nu joc nici la echipa de club. Am inceput sa prind rugina de cand lustruiesc banca de rezerve. Nu am avut nicio problema cu antrenorul, ci pur si simplu nu vrea sa joc. Cred ca mi se trage de la o declaratie facuta la convocarea cu Belarus si Germania, cand am spus ca antrenorul nu ma place. Ciudat este ca nu mi s-a reprosat niciodata nimic. Imi voi gasi eu o echipa, dar prefer sa mai astept. Cu Olanda, daca vom bate, suntem 95 la suta calificati",a declarat Petre pentru Prosport.
07.10.200714.3KB

invitat de gigi netoiu la meciul de la urziceni, fostul al romaniei anghel iordanescu a recunoscutInvitat de Gigi Netoiu la meciul de la Urziceni, fostul selectioner al Romaniei Anghel Iordanescu a recunoscut ca a fost putin dezamagit de jocul lui Dinamo. "Sincer, am venit aici cu speranta ca voi vedea un meci bun, de calitate, Intre doua echipe motivate, cu doi tehnicieni foarte buni, atat Dinu, cat si Cartu. A fost pana la urma un joc agreabil, dar cred ca se putea si mai mult. Consider ca este o surpriza si sincer sa fiu ma asteptam mai mult de la Dinamo. Jocul a fost influentat de calitatea gazonului si de faptul ca Dinamo a jucat cu un om in minus din minutul 5", a spus Iordanescu.

...doar cv: ador sa rad :rotfl:  :nebun:

is grasa k nu v.ati speriat :rotfl: yvo.o...dOar cv: adOr sa rad :rotfl: :nebun: is grasa handicapatO :-w pey..sper k nu v.ati speriat :rotfl:
11.08.200916.5KB

arsenal 3-2 face senzatie in adversara stelei din champions league este neinvinsa de 19 meciuri si aARSENAL 3-2 SUNDERLAND Arsenalul face senzatie in Premiership. Adversara Stelei din Champions League este neinvinsa de 19 meciuri si a ajuns la a 10 a victorie consecutiva. Pustii teribili ai lui Arsene Wanger au fost din nou la inaltime si au invins cu 3 la 2 pe Sunderland in meciul in care Van Persie a fost omul meciului. "Tunarii" au inceput tare si au deschis scorul inca din minutul 7 prin Van Persie care l-a executat pe portarul lui Sunderland cu o lovitura uluitoare. In minutul 14 Sanderos duce scorul la 2 - 0. Cei de la Sunderland nu capituleaza si aduc egalitatea prin Wallace in minutul 25 si Jones pe finalul primei reprize. In minutul 80 Van Persie isi face din nou numarul si aduce victoria lui Arsenal care este lider de necotestat in Anglia.